    3834-SET-62-16/50
458,79zł brutto
373,00zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 4588 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 8 szt. serii Sandflex firmy BAHCO [3834-SET-62-16/50] składa się z:
  • 6 szt. otwornic:
  • 2 szt. prowadnic do pił otworowych:
Cechy otwornic bimetalicznych Sandflex Bahco serii [3830-VIP]:
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elestycznej stali sprężynowej,
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia,
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia,
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm,
  • dokładność wiercenia to +/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału,
Zalecane prędkości obrotowe otwornicy:
  • stal: 285 obr/min,
  • stal narzędziowa i nierdzewna: 145 obr/min,
  • aluminium: 425 obr/min,
  • drewno: 2400 obr/min,
Tu możesz zobaczyć całą gamę otwornic firmy Bahco.
liczba sztuk w opakowaniu: 8 szt.
waga: 1065 g
opakowanie: walizka
przeznaczenie:
  • do drewna
  • do aluminium
  • do PVC
  • do tworzyw sztucznych
  • do stali nierdzewnej
  • do metalu
średnica wiercenia:
  • 50 mm
  • 40 mm
  • 32 mm
  • 25 mm
  • 20 mm
  • 16 mm
głębokość wiercenia: 38 mm