Zestaw 7szt kluczy trzpieniowych z kulką do śrub imbusowych, z magnetyzerem, 950/7 Hex-Plus Multicolour Magnet 1, Wera [05022534001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05022534001
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1557 pkt. |
Komplet 7 szt. metrycznych kluczy trzpieniowych zakończonych kulką, z magnetyzerem, 950/7 Hex-Plus Multicolour Magnet 1, Wera [05022534001], do śrub imbusowych w rozmiarach od 1,5 mm do 6 mm. Klucze umieszczone są w praktycznym rozkładanym uchwycie z tworzywa z wbudowanym magnetyzerem.
Klucze wykonane są ze stali nierdzewnej, posiadają profil Hex-Plus zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe i minimalizujący ryzyko odkształcenia gniazda śruby. Kulka umieszczona na końcówce klucza umożliwia dokręcanie i odkręcanie pod kątem, w trudno dostępnych miejscach.
Na wszystkich kluczach są wyraźne oznaczenia rozmiaru ułatwiające identyfikację klucza podczas pracy oraz kolorowe nakładki z tworzywa zapewniające wygodny chwyt nawet w niskich temperaturach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 7szt kluczy imbusowych z kulką i magnetyzerem, 950/7 Hex-Plus Multicolour Magnet 1, Wera [05022534001]
- zestaw wysokiej jakości kluczy trzpieniowych metrycznych do śrub z gniazdem sześciokątnym,
- klucze umieszczone są w praktycznym, rozkładanym uchwycie z tworzywa, w którym został zamontowany również magnetyzer,
- profil Hex-Plus zapewnia większą powierzchnię styku w gnieździe i minimalizuje ryzyko odkształcenia gniazda śruby,
- kulka umieszczona na końcówce klucza pozwala na odchylanie osi narzędzia względem osi wkrętu, umożliwiając dokręcanie i odkręcanie pod kątem w trudno dostępnych miejscach,
- nakładka z tworzywa umożliwia wygodną i bezpieczną pracę nawet w niskich temperaturach,
- posiadają systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy" - oznaczenie kolorystyczne rozmiaru i kolorowa nakładka z tworzywa ułatwiają wyszukiwanie narzędzia,
- klucze są hartowane w piecach próżniowych dzięki czemu mają odpowiednią twardość i wytrzymałość do prac montażowych w przemyśle,
- powłoka Black Laser zapewnia kluczom odporność na rdzę i trwałość,
WYPOSAŻENIE ZESTAWU KLUCZY IMBUSOWYCH, 950/7 HEX-PLUS MULTICOLOUR MAGNET 1, Wera [05022534001]
-
7 szt. kluczy trzpieniowych długich z kulką, metrycznych 950/7 HEX-PLUS MULTICOLOUR MAGNET 1, w rozmiarach:
- 1,5 x 90 mm [05022600001],
- 2 x 101 mm [05022602001],
- 2,5 x 112 mm [05022604001],
- 3 x 123 mm [05022606001],
- 4 x 137 mm [05022608001],
- 5 x 154 mm [05022610001],
- 6 x 172 mm [05022612001], -
uchwyt z tworzywa,


| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| waga kg: | 0,205 kg |
| opakowanie: | uchwyt z tworzywa |
| zakres rozmiarów: | 1.5-6mm |
| EAN: | 4013288183750 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| klucz zakończony kulką: | tak |
| masa z opakowaniem: | 0.205 kg |
| długość opakowania: | 17.8 cm |
| szerokość opakowania: | 7.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
