komplet 9 kluczy trzpieniowych do śrub Torx BO Multicolour 967/9, Wera [05024335001] z magnetyzerem
-
Producent:
-
Kod producenta:05024335001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1994 pkt. |
Komplet kluczy trzpieniowych wygiętych wydłużonych zakończonych kulką Wera [05024335001] do śrub Torx BO z dziurką składający się z 9 kluczy w rozmiarach od TX8 do TX40. Klucze zapakowane są w wytrzymałe etui zapinane na suwak, wyposażone w magnetyzer.
Wszystkie klucze mają kolorowe nakładki z oznaczeniem rozmiaru - "Take it easy", ułatwiające szybkie odnalezienie potrzebnego do pracy narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw kluczy trzpieniowych do śrub Torx BO z otworem, Multicolour 967/9, Wera [05024335001]:
- zestaw wysokiej jakości kluczy trzpieniowych ze stali nierdzewnej do śrub z gniazdem TORX® oraz do wkrętów z gniazdem TORX® BO z otworem,
- otwór grotu i trzpień zabezpieczający wkrętów TORX® BO zapobiegają odkręceniu wkrętu przez osoby nieuprawnione,
- proces obróbki powierzchni Black Laser zapewnia doskonałą ochronę powierzchni kluczy oraz ich wysoką trwałość,
- kulka umieszczona na końcówce klucza pozwala na odchylanie osi narzędzia względem osi wkrętu, umożliwiając dokręcanie i odkręcanie pod kątem w trudno dostępnych miejscach,
- na każdym kluczu umieszczono czytelne oznaczenie rozmiaru, dodatkowo klucze posiadają system wyszukiwania narzędzi "Take it easy" - oznaczenie kolorystyczne rozmiaru i kolorowa nakładka z tworzywa ułatwiają wyszukiwanie narzędzia,
- nakładka z tworzywa umożliwia wygodną i bezpieczną pracę nawet w niskich temperaturach,
- klucze są hartowane w piecach próżniowych dzięki czemu mają odpowiednią twardość i wytrzymałość do prac montażowych w przemyśle,
- zestaw zapakowany jest w trwałym i praktycznym uchwycie z manetyzerem wykonanym z tworzywa.
Skład zestawu kluczy trzpieniowych do śrub Torx BO 967/9 Multicolour 1, Wera [05024335001]:
- 1 x TX 8 x 76 mm [05024350001] (bez otworu i kulki na długim ramieniu),
- 1 x TX 9 x 79 mm [05024351001] (bez otworu i kulki na długim ramieniu),
- 1 x TX 10 x 85 mm [05024352001] (bez kulki na długim ramieniu),
- 1 x TX 15 x 90 mm [05024353001],
- 1 x TX 20 x 96 mm [05024354001],
- 1 x TX 25 x 104 mm [05024355001],
- 1 x TX 27 x 112 mm [05024356001],
- 1 x TX 30 x 122 mm [05024357001],
- 1 x TX 40 x 132 mm [05024358001],
- uchwyt z magnetyzerem.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 9 szt. |
| waga kg: | 0,203 kg |
| opakowanie: | klips z tworzywa |
| zakres rozmiarów: | Tx8-Tx40 |
| EAN: | 4013288180858 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| klucz zakończony kulką: | tak |
| masa z opakowaniem: | 0.203 kg |
| długość opakowania: | 13.9 cm |
| szerokość opakowania: | 7.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
