zestaw 7 szt. wkrętaków Torx typu T z funkcją przytrzymywania 467/7 HF set 1, WERA [05023452001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05023452001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3542 pkt. |
Zestaw 7 szt. profesjonalnych wkrętaków z rękojeścią poprzeczną 467/7 Torx HF Wera [05023452001] składa się z wkrętaków do śrub z gniazdem Torx, dostarczanych z praktycznym wieszakiem do przechowywania.
Wszystkie wkrętaki w zestawie posiadają 2-komponentową rękojeść umożliwiającą przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych, a w górnej części rękojeści oznaczenie rozmiaru wkrętaka.
Specjalna powłoka zapewnia wkrętakom długi okres użytkowania, zwiększoną odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 7szt. wkrętaków Torx z rękojeścią poprzeczną 467/7 HF set 1 WERA [05023452001]:
- zestaw wysokiej jakości wkrętaków z poprzeczną rękojeścią do śrub z gniazdem TORX,
- wkrętaki z funkcją przytrzymywania na długim ramieniu,
- krótkie ramię umożliwia przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni uzyskanemu za pomocą długiego ramienia,
- ergonomiczny kształt rękojeści sprawia, że wypełnia ona całą dłoń eliminując straty siły tarcia, a miękkie, zaokrąglone wgłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- system kolorowego oznaczania rozmiaru w górnej części rękojeści "Take it easy" ułatwia i przyspiesza dobór potrzebnego narzędzia,
- specjalna powłoka zapewnia trzpieniom wysoki poziom ochrony antykorozyjnej,
- zestaw dostarczany jest z praktycznym wieszakiem do przechowywania wkrętaków.
Wyposażenie zestawu wkrętaków WERA [05023452001]:
- 1 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF: TX10 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF: TX15 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF: TX20 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF: TX25 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF: TX30 x 200 mm,
- 1 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF: TX40 x 200 mm,
- 1 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF: TX45 x 200 mm,
- 2 x wieszak z tworzywa: 190x50 mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| EAN: | 4013288214874 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.043 kg |
| długość opakowania: | 27.4 cm |
| szerokość opakowania: | 24 cm |
| wysokość opakowania: | 6.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
