zestaw 7 szt. wkrętaków izolowanych ERGO do śrub prostych i Phillips, Bahco [BE-9887S]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-9887S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2066 pkt. |
Komplet 7 szt. profesjonalnych wkrętaków izolowanych ręcznych z serii ERGO firmy BAHCO [BE-9887S] przeznaczonych do prac pod napięciem 1000V według normy IEC60900.
Ergonomiczne trójkomponentowe rękojeści z wyraźnym kolorowym oznakowaniem typu wkrętaka na wierzchniej części.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej polerowane, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 7 szt. wkrętaków w izolacji VDE Bahco [BE-9887S]:
- wkrętaki ERGO firmy BAHCO od lat cieszą się zasłużoną renomą, dzięki najwyższej jakości rękojeści i grotu sprawdzają się doskonale również przy najcięższych przemysłowych zastosowaniach,
- rękojeści tych wkrętaków wykonane z 3 rodzajów tworzywa o ząbkowanej powierzchni, umożliwiają pewny chwyt w każdych warunkach, nawet w przypadku zaolejenia czy pracy w niskich temperaturach,
- w rękojeści występują tylko kształty zaokrąglone, dzięki czemu siła przenoszona jest równomiernie, co ułatwia i przyśpiesza dokręcanie,
- wkrętaki w izolacji mają w dużej części zaizolowany grot dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas pracy,
- każdy wkrętak wykonany jest zgodnie z norma ISO 2380/DIN5264, za wyjątkiem [BE-8611S] (ISO 8764/DIN5260),
- z dwóch stron rękojeść jest lekko spłaszczona co zapobiega staczaniu się wkrętaka na pochyłych powierzchniach,
- w rękojeściach znajduje się otwór - można je zawieszać,
- tester napięcia 150-250V do śrub płaskich, zgodny z normą DIN VDE 0680/6 sygnowany oznaczeniem GS. Rękojeść zrobiona z plastiku, przeźroczysta i odporna na uderzenia. Model posiada lampkę kontrolną, okrągłą rękojeść oraz uchwyt mocujący. Grot wykonany jest z wysokiej jakości stali, pokryty chromem, izolowany aż do wierzchołka,
Skład zestawu wkrętaków izolowanych VDE Bahco [BE-9887S]:
- Tester napięcia, wkrętak izolowany
(wymiary grotu / długość całkowita)
- 0,6 x 3,0 x 65mm / 140mm [806-1-1], - 4 wkrętaki do śrub płaskich w rozmiarach:
(wymiary grotu / długość całkowita)
- 1,0 x 5,5 x 125mm / 247mm [BE-8050S],
- 0,8 x 4,0 x 100mm / 222mm [BE-8040S],
- 0,6 x 3,5 x 100mm / 203mm [BE-8230S],
- 0,4 x 2,5 x 75mm / 178mm [BE-8010S], - 2 wkrętaki do śrub krzyżowych typu Philips:
(wymiary grotu / długość całkowita)
- PH2 x 100mm / 222mm [BE-8621S],
- PH1 x 80mm / 202mm [BE-8611S],
Wkrętaki w komplecie BE-9887S znajdują się w praktycznej wytłoczce z tworzywa zapakowanej w kartonie. Waga kompletu 460g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7314150244744 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.46 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 36.5 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 3.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
