zestaw 5szt. wykrętaków do urwanych śrub o gwintach M5-M20, ALPEN [0000902003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000902003100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2420 pkt. |
Profesjonalny zestaw 5szt. wykrętaków do urwanych śrub, ALPEN [0000902003100] przeznaczony do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M5 do M20.
Wykrętaki wykonane zostały ze stali chromowo-wanadowej, całe czernione.
Ze względu na ich budowę każdym wykrętakiem można wykręcać śruby z lewym lub prawym gwintem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny zestaw wykrętaków do urwanych śrub, Alpen [0000902003100]:
- zestaw wykrętaków ręcznych do urwanych śrub z lewym lub prawym gwintem,
- komplet składa się z 5 sztuk,
- przeznaczone są do wykręcania zerwanych śrub o gwintach od M5 do M20,
- wykrętak wykonany został ze stali chromowo-wanadowej, cały jest czerniony,
- aby zastosować palcowy wykrętak należy w urwanej śrubie wywiercić otwór, a następnie wbić wykrętak i wykręcać urwaną śrubę,
- przeznaczony tylko do ręcznego wykręcania.
Zestaw wykrętaków firmy ALPEN [0000902003100] składa się z:
- wykrętak do śrub M5 do M6 rozmiar 1: 00701000011,
- wykrętak do śrub M8 do M10 rozmiar 2: 00701000012,
- wykrętak do śrub M10 do M12 rozmiar 3: 00701000013,
- wykrętak do śrub M12 do M16 rozmiar 4: 00701000014,
- wykrętak do śrub M16 do M20 rozmiar 5: 00701000015,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| waga: | 440 g |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741184569 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.450 kg |
| długość opakowania: | 11.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.60 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
