5szt. końcówek udarowych PZ2/57mm, EXTREME FLEX TORQ, Dewalt [DT7391T-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7391T-QZ
Stan magazynowy: 27
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 169 pkt. |
Zestaw końcówek udarowych do wkrętarki DeWALT DT7391T-QZ, składający się z 5 szt. końcówek udarowych 1/4" do śrub PZ2, o długości 57 mm, pakowanych w blistrze.
Końcówki z serii EXTREME FLEXTORQ posiadają wzmocniony rdzeń zapewniający większą wytrzymałość oraz elastyczną strefę skrętną absorbującą maksimum momentu obrotowego co zapobiega uszkodzeniu końcówki i śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw 5szt. końcówek udarowych PZ2/57mm, EXTREME FLEX TORQ, Dewalt [DT7391T-QZ]:
- końcówki udarowe o długości 57 mm, ze standardowym mocowaniem sześciokątnym na 1/4",
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv PZ2,
- posiadają specjalną strefę skrętną EXTREME FLEXTORQ™, która:
- poprawia przenoszenie momentu obrotowego i zwiększa trwałość końcówki,
- redukuje obciążenie wierzchołka końcówki i tym samym minimalizuje niebezpieczeństwo pęknięcia łba śruby, - końcówki przeznaczone są do stosowania z zakrętarkami i kluczami udarowymi (po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki),
- wykonanie z wysokiej jakości stali zapewnia końcówkom dużą odporność i wytrzymałość,
- końcówki pakowane w blistrze.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU KOŃCÓWE UDAROWYCH DEWALT [DT7391T-QZ]:
- rozmiar końcówki: PZ2,
- rodzaj mocowania: sześciokąt 1/4",
- długość całkowita: 57 mm,
- strefa skrętna: tak,
- liczba końcówek w zestawie: 5 szt.
- opakowanie: blister
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | PZ2 |
| EAN: | 5035048089347 |
| typ końcówki: | Pozidriv |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 0.10 cm |
| szerokość opakowania: | 7.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
