zestaw 44szt. końcówek udarowych 1/4'', BAHCO [66IM/44C-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:66IM/44C-1
Stan magazynowy: 18
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1795 pkt. |
Profesjonalny zestaw 44szt. końcówek udarowych 1/4'' BAHCO [66IM/44C-1], zapakowany w wytrzymałym etui z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym.
Zestaw zawiera końcówki 1/4" o długości 25, 50 i 150mm, do śrub typu Philips, Pozidriv i TORX. Posiada także uchwyt magnetyczny do końcówek 1/4".
Wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań i długotrwałej pracy, przystosowane do użytku we wkrętarkach udarowych. Posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 44szt. końcówek udarowych 1/4'' BAHCO [66IM/44C-1]
KOŃCÓWKI O DŁUGOŚCI 25, 50 i 150 MM, Z MOCOWANIEM NA SZEŚCIOKĄT 1/4"
- wytrzymałe końcówki udarowe przeznaczone są do ciężkich zastosowań,
- przystosowane są do użytku we wkrętarkach udarowych,
- zostały zaprojektowane do długotrwałej pracy,
- posiadają strefę skrętną pochłaniającą szczytowe wartości momentu obrotowego, co zapobiega przedwczesnemu zużyciu i zapewnia końcówkom dużą wytrzymałość,
- wysoka precyzja dopasowania grotu do śruby zapobiega jego wypadaniu i powstawaniu uszkodzeń łba śruby lub wkręta,
- końcówki wkrętakowe wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej, zapewniającej długotrwałą wydajność i trwałość,
- wykończenie fosforanem manganu,
- zgodne z normami DIN 3126, ISO 1173, styl C 6.3,
KASETA DO PRZECHOWYWANIA KOŃCÓWEK
- wzmocniona włóknem szklanym, jest bardzo wytrzymała i trwała, co zapewnia lepszą ochronę zawartości,
- opatentowane etui posiada funkcję blokady 180º, dzięki czemu pozostaje w pozycji otwartej nawet po obróceniu bez zamykania,
- pokrywę i korpus obudowy można rozdzielić i wygodnie przechowywać w szufladzie wózka lub skrzyni narzędziowej,
- uchylne przegrody do przechowywania końcówek zapewniają łatwy dostęp do bitów,
- kaseta została zaprojektowana tak, aby można było ułożyć ją na kolejnej z tej samej serii bez zsuwania się,
- posiada naklejkę umożliwiającą podpisanie zestawu,
SKŁAD ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH 1/4", 44 SZT. BAHCO [66IM/44C-1]
- 27 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips: PH1 / 2xPH2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 2xPZ2 / 2xPZ3,
- do śrub typu TORX: T8 / T9 / 2xT10 / 3xT15 / 3xT20 / 3xT25 / 3xT30 / 2xT40, - 9 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 50 mm:
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ2,
- do śrub typu TORX: T10 / T15 / 2xT20 / 2xT25 / T30 / T40, - 7 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4, o długości 150 mm:
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ2 / PZ3,
- do śrub typu TORX: T15 / T20 / T25 / T30 / T40, - uniwersalny magnetyczny uchwyt do bitów z szybkozłączką o długości 75 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 50 szt. |
| waga kg: | 0.680 kg |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 7314150571499 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.680 kg |
| długość opakowania: | 17.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10.6 cm |
| wysokość opakowania: | 4.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
