zestaw 37 szt. końcówek udarowych 1/4" IMPACT TORSION EXTREME, DeWALT [DT70732T-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70732T-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1169 pkt. |
Zestaw końcówek udarowych 1/4", 37szt. DeWALT DT70732T składający się z końcówek TORX, PH i PZ, o długościach 25 mm, 57 mm i 85 mm oraz adaptera do bitów i nakładki magnetycznej do bitów długich. Całość zapakowana jest w poręcznej kasetce systemu ToughCase+.
Końcówki wkrętarskie z serii Impact Torsion DeWALT mają wzmocniony rdzeń zapewniający większą wytrzymałość i elastyczną strefą skrętną absorbującą maksimum momentu obrotowego. Nie uszkadzają łba wkręcanej śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw końcówek udarowych 1/4" DT70732T DeWALT Impact Torsion:
- końcówki udarowe ze strefą skrętną EXTENDED Flex TORQ do profesjonalnego użytkowania z elektronarzędziami udarowymi - zakrętarkami,
- nakładka magnetyczna, którą można nałożyć na długie bity o minimalnej długości 50mm, przytrzymuje i stabilizuje wkręta w w pierwszej fazie wkręcania,,
- adapter magnetyczny z obrotową tuleją do bitów,
- wszystkie elementy zestawu są zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa "Small Tough Case", który wchodzi w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów "ToughCase+" Dewalt,
- zestaw może być wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
zestaw 37szt. końcówek udarowych 1/4", DT70732T DeWALT Impact Torsion zawiera:
- 22 bitów o długości 25 mm: PH1, PH2, PZ1, PZ2, 2xT10, 3xT15, 6xT20, 5xT25, T27, T30,
- 11 bitów o długości 57 mm: PH2, PZ2, T10, 2xT15, 3xT20, 3xT25,
- 2 bity o długości 85 mm: T20, T25,
- 1 adapter prowadzący do bitów,
- 1 nakładka magnetyczna do bitów długich,
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage,
- pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak.
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 37 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048503867 |
| typ końcówki: |
|
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.51 kg |
| długość opakowania: | 22.00 cm |
| szerokość opakowania: | 22.00 cm |
| wysokość opakowania: | 4.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
