zestaw 32 szt. końcówek udarowych 1/4", 25mm, EXTREME FLEXTORQ, DeWALT [DT70560T-QZ] SMALL TOUGH CASE+
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70560T-QZ
Stan magazynowy: 26
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 475 pkt. |
Zestaw końcówek udarowych 1/4", DeWALT DT70560T-QZ, składający się z 30 szt. końcówek o długości 25 mm, do śrub typu PH, PZ i TORX, adaptera i uchwytu do bitów. Zestaw akcesoriów zapakowany jest w poręcznej kasecie systemu ToughCase+.
Końcówki z serii EXTREME FLEXTORQ posiadają wzmocniony rdzeń zapewniający większą wytrzymałość oraz elastyczną strefę skrętną absorbującą maksimum momentu obrotowego co zapobiega uszkodzeniu końcówki i śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw końcówek udarowych skrętnych EXTREME FLEXTORQ, DeWalt [DT70560T-QZ]:
- końcówki udarowe o długości 25 mm, ze standardowym mocowaniem sześciokątnym na 1/4",
- posiadają specjalną strefę skrętną EXTREME FLEXTORQ™, która:
- poprawia przenoszenie momentu obrotowego i zwiększa trwałość końcówki,
- redukuje obciążenie wierzchołka końcówki i tym samym minimalizuje niebezpieczeństwo pęknięcia łba śruby, - końcówki przeznaczone są do stosowania z zakrętarkami i kluczami udarowymi (po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki),
- wykonanie z wysokiej jakości stali zapewnia końcówkom dużą odporność i wytrzymałość,
- końcówki zapakowane w mocnym opakowaniu z tworzywa Small Tough Case, który wchodzi w skład systemu magazynowania akcesoriów ToughCase+
- zestaw może być wpinany i przenoszony w organizerze TStak.
SKŁAD ZESTAWU KOŃCÓWEK UDAROWYCH EXTREME FLEXTORQ, DEWALT [DT70560T-QZ]:
- 30 szt. końcówek o długości 25 mm z mocowaniem na sześciokąt 1/4"
- do śrub krzyżowych typu Phillips: PH1 / 4 x PH2 / 2 x PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / 10 x PZ2 / 3 x PZ3,
- do śrub typu TORX: TX15 / TX20 / 2xTX25 / T27 / 3 x TX30, - 1 adapter z sześciokąta 1/4" na kwadrat 1/4"
- 1 udarowy adapter końcówek,
- kaseta z tworzywa Small Tough Case +
| liczba sztuk w opakowaniu: | 32 szt. |
| na wyposażeniu: | końcówki wkrętakowe 1/4", adapter sześciokąt 1/4" na kwadrat 1/4", adapter udarowy, kaseta small tough case + |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048093948 |
| typ końcówki: |
|
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.295 kg |
| długość opakowania: | 15.24 cm |
| szerokość opakowania: | 4.76 cm |
| wysokość opakowania: | 14.28 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
