zestaw 3 szt. wierteł do betonu SDS-Max, Makita [D-40587]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-40587
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1811 pkt. |
Zestaw wierteł do betonu Makita D-40587, z mocowaniem SDS-MAX, składający się z 3 szt. wysokiej jakości wierteł o długości 340 mm, o średnicach: 16, 18 i 20 mm, zapakowanych praktycznej tubie z tworzywa.
Wiertła z serii Economy, z głowicami dwuostrzowymi z węglikiem spiekanym, przeznaczone są do wiercenia w w betonie, betonie zbrojonym, murze oraz kamieniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw wierteł do betonu do młotów SDS-MAX Makita [D-40587]:
- zestaw 3 szt. wierteł przeznaczonych do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze oraz kamieniu,
- wyprodukowane z twardego stopu metali z końcówką z węglika wolframu,
- przystosowane są do stosowania w młotach udarowych SDS-Max wszystkich producentów z systemem mocowania SDS-Max,
- wiertła zapakowane są w praktycznej tubie z tworzywa ułatwiającej przechowywanie i transport.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU WIERTEŁ SDS-MAX MAKITA [D-40587]:
- średnica wiertła: 16 / 18 / 20 mm,
- długość całkowita: 340 mm,
- długość części roboczej: 200 mm,
- mocowanie: SDS-MAX,
- seria: ECONOMY,
- opakowanie: tuba z tworzywa
SKŁAD ZESTAWU WIERTEŁ SDS-MAX MAKITA [D-40587]:
- wiertło o średnicy 16 mm [D-33934],
- wiertło o średnicy 18 mm [D-33956],
- wiertło o średnicy 20 mm [D-33978],
- plastikowa tuba do przechowywania
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 16 / 18 / 20 mm |
| długość całkowita wiertła: | 340 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 088381403429 |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
