wiertło do betonu zbrojonego SDS-max, 18-340/200 mm, Makita [D-33956]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-33956
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 668 pkt. |
Wiertło z serii Economy z mocowaniem SDS-Max, Makita [D-33956] do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze i kamieniu.
Średnica wiertła 18 mm, długość całkowita wiertła 340 mm, długość części roboczej 200 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do betonu zbrojonego, serii Economy SDS-Max, 18-340/200 mm, Makita [D-33956]:
- wiertło przeznaczone do wiercenia w betonie, murze i kamieniu oraz w betonie zbrojonym,
- przeznaczone do młotów obrotowo-udarowych sieciowych i młotów obrotowo-udarowych akumulatorowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-Max.
Parametry wiertła do betonu serii Economy SDS-Max Makita [D-33956]:
- średnica wiertła: 18,0 mm
- długość całkowita wiertła: 340 mm
- długość części roboczej: 200 mm
- typ mocowania: SDS-Max
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 18 mm |
| długość całkowita wiertła: | 340 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 088381364614 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
