zestaw 3 szt. szczypiec tnących, uniwersalnych i szczypiec Cobra , Knipex [00 20 09 V01]
-
Producent:
-
Kod producenta:00 20 09 V01
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3224 pkt. |
Zestaw profesjonalnych szczypiec polerowanych, firmy Knipex, [00 20 09 V01], składający się z 3 szt. szczypiec.
W zestawie znajdują się znakomite szczypce do rur COBRA, szczypce boczne do cięcia (obcinaki boczne) i szczypce uniwersalne (tzw. kombinerki),
Wyposażone zostały w rękojeści dwukomponentowe (kombinerki i obcinaki boczne) oraz z antypoślizgowego z tworzywa sztucznego (szczypce Cobra)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 3 szt. wysokiej jakości szczypiec polerowanych firmy Knipex o symbolu [00 20 09 V01]:
- bardzo praktycznie skonfigurowany zestaw podstawowych szczypiec wykonanych ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
- w zestawie znajdują się znakomite szczypce do rur COBRA, szczypce boczne do cięcia (obcinaki boczne) i szczypce uniwersalne (tzw. kombinerki),
- wyposażone zostały w rękojeści dwukomponentowe (kombinerki i obcinaki boczne) oraz z antypoślizgowego z tworzywa sztucznego (szczypce Cobra),
- zestaw zapakowany jest w praktycznym pudełku kartonowym o wymiarach [370x170x40mm],
- waga zestawu: 0,95 kg.
w skład zestawu [00 20 09 V01] wchodzą szczypce:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773073994 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.955 kg |
| długość opakowania: | 37 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 3.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
