zestaw 25szt. wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro Big Pack 1, 2go WERA [05134000001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05134000001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5511 pkt. |
Zestaw wkrętaków z serii Kraftform Micro Big Pack 1 firmy WERA model 05134000001, składa się z 25szt. wkrętaków przeznaczonych do prac precyzyjnych.
Seria Kraftform Micro została zaprojektowana przez firmę Wera z myślą o precyzji, szybkości pracy i przenoszonym momencie obrotowym. Specjalna konstrukcja rękojeści wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro umożliwia bardzo precyzyjną kontrolę obrotu narzędzia i wygodne nim manewrowanie.
Wkrętaki precyzyjne są niezastąpione dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, modelarzy czy serwisantów sprzętu komputerowego. Dzięki wytrzymałemu etui do przechowywania i możliwości przypięcia rzepem do paska, wkrętaki są zawsze pod ręką a oznaczenie kolorystyczne profili i rozmiarów ułatwia wyszukiwanie potrzebnego wkrętaka.
Zestaw wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro Big Pack 1 WERA [05134000001]
- zestaw wysokiej jakości 25 wkrętaków Micro do prac w mechanice precyzyjnej
- możliwość wsparcia dłoni na obrotowym kołpaku oraz strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami
- strefa przenoszenia siły, zaopatrzona w miękkie wkładki gumowe, umożliwia przenoszenie wysokich momentów obrotowych bez ryzyka wyślizgnięcia się wkrętaka z gniazda wkrętu
- strefa precyzji, znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem, zapewnia kontrolę kąta obrotu narzędzia i lepsze wyczucie podczas prac precyzyjnych
- końcówka Black Point gwarantuje dokładne dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję
- wielokomponentowa, ergonomiczna rękojeść zapewnia szybkie pokręcanie i zapobiega staczaniu się narzędzia
- oznaczenie kolorystyczne profili i rozmiarów ułatwia wyszukiwanie nrzędzia
- wkrętaki precyzyjne Kraftform Micro są kompatybilne z elementami systemu Wera 2go
- wkrętaki precyzyjne są niezastąpione dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, modelarzy czy serwisantów sprzętu komputerowego
Zestaw wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro Big Pack 1 WERA zawiera:
- 2050 PH Micro Philips:
- 1 x PH 000 x 40 mm 1)2)
- 1 x PH 00 x 40 mm 1)2)
- 1 x PH 0 x 40 mm 3)
- 2067 TORX® HF z funkcją przytrzymania:
- 1 x TX 5 x 40 mm
- 1 x TX 6 x 40 mm
- 1 x TX 7 x 60 mm
- 1 x TX 8 x 60 mm
- 1 x TX 10 x 60 mm
- 2067 TORX®:
- 1 x TX 5 x 40 mm
- 1 x TX 6 x 40 mm
- 2067 TORX PLUS® IPR Micro:
- 1 x 1 IPR x 40 mm
- 2054 Micro Hex-Plus (imbus):
- 1 x 0.9 x 40 mm
- 1 x 1.3 x 40 mm
- 1 x 1.5 x 60 mm
- 1 x 2 x 60 mm
- 2035 Micro płaskie:
- 1 x 0.23 x 1.5 x 40 mm
- 1 x 0.30 x 1.8 x 60 mm
- 1 x 0.35 x 2.5 x 40 mm
- 1 x 0.40 x 2 x 60 mm
- 1 x 0.40 x 2.5 x 80 mm
- 1 x 0.50 x 3 x 80 mm
- 2069 Micro sześciokątne nasadowe:
- 1 x 4 x 60 mm
- 1 x 5.5 x 60 mm
- 2072 Microstix®
- 1 x m x 40 mm
- 1429 chwytak:
- 1 x 1.0x3.5x50
1) Zoptymalizowany do azjatyckiej wersji wkrętów z wgłębieniem krzyżowym Phillips
2) Długość nominalna strony zabierakowej końcówki wynosi 10 mm.
3) Rozmiar 0 wg JCIS 0 (Japanese Camera Industrial Standard) zmodyfikowany
Specjalna konstrukcja rękojeści wkrętaków precyzyjnych Kraftform Micro umożliwia bardzo precyzyjną kontrolę obrotu narzędzia i wygodne nim manewrowanie. Seria Kraftform Micro została zaprojektowana przez firmę Wera z myślą o precyzji, szybkości pracy i przenoszonym momencie obrotowym.
Wkrętaki precyzyjne Kraftform Micro Big Pack 1 Wera w zestawie 05134000001 pakowane są w mocnym i praktycznym materiałowym etui, bardzo wygodnym i trwałym w transporcie i przechowywaniu, kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Wymiary: 235x110x80 mm
Waga: 571 g


| liczba sztuk w opakowaniu: | 25 szt. |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288209580 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.571 kg |
| długość opakowania: | 23.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
