zestaw 2 szt. szczypiec chwytających czołowych 150, 250mm, TwinGrip, Knipex [00 19 61 V02]
-
Producent:
-
Kod producenta:00 19 61 V02
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3378 pkt. |
Zestaw 2 szt. szczypiec chwytających od czoła i z boku, TwinGrip Knipex 00 19 61 V02, o zakresie chwytania 3-16 mm oraz 5-27 mm, z rękojeściami pokrytymi antypoślizgowym tworzywem, pakowanych w zwijanym etui z wytrzymałego materiału.
Dzięki specjalnej konstrukcji szczęk i uzębienia szczypce mają możliwość chwytania obrobionych śrub, szpilek zarówno od czoła jak i z boku.
Szczypce wykute z wysokogatunkowej stali elektrotechnicznej chromowo-wanadowej, hartowane olejowo, a zęby dodatkowo hartowane indukcyjnie do ok. 61 HRC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 2 szt. szczypiec chwytających czołowych 150, 250 mm,TwinGrip, Knipex [00 19 61 V02]:
- szczypce chwytające z możliwością regulacji zakresu pracy, z rękojeściami pokrytymi tworzywem,
- dzięki specjalnej konstrukcji szczęk i uzębienia szczypce mają możliwość chwytania od czoła i z boku, także w trudno dostępnych miejscach,
- posiadają niezawodne chwytanie z przodu płaskich detali dzięki trzem punktom przyłożenia,
- 2-strefowa szczęka z przeciwstawnymi zębami zapewnia maksymalny chwyt przy dokręcaniu i luzowaniu śrub ze zużytymi łbami i gwintami,
- wyposażone są w przegub ślizgowy z regulacją za pomocą przycisku do precyzyjnego ustawienia ramion szczypiec dla uzyskania największej siły chwytania,
- posiadają blokadę zacisku, która zmniejsza ryzyko zmiażdżenia palców,
- szczypce są trwałe i sprężyste dzięki solidnemu przegubowi skrzynkowemu,
- zostały wykute z wysokogatunkowej stali elektrotechnicznej chromowo-wanadowej, hartowane olejowo, a zęby dodatkowo hartowane indukcyjnie do ok. 61 HRC,
- zestaw szczypiec zapakowany jest w zwijanym etui materiałowym zapinanym na rzep.
SKŁAD ZESTAWU SZCZYPIEC CHWYTAJĄCYCH CZOŁOWYCH KNIPEX [00 19 61 V02]:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| długość całkowita: |
|
| waga: | 714 g |
| na wyposażeniu: | szczypce TwinGrip o zakresie chwytania 3 - 16 mm [82 01 150], szczypce TwinGrip o zakresie chwytania 5 - 27 mm [82 01 250], etui materiałowe |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4003773092094 |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.764 kg |
| długość opakowania: | 36.00 cm |
| szerokość opakowania: | 11.6 cm |
| wysokość opakowania: | 4.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
