    0000110311100-WIERTŁA
219,67zł brutto
178,59zł netto
Dostawa
Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.
Dostawa
Komplet 19szt. wierteł szlifowanych do metalu HSS PRO KM-19 + 6szt. wierteł 1-6mm, Alpen [0000110311100-WIERTŁA] o średnicach od 1,0mm do 10,0mm, co 0,5mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • split point jest we wszystkich wiertłach do metalu serii HSS PRO od średnicy 3,0mm,
  • wiertła szlifowane służą do wiercenia w różnego typu stalach w tym stalach stopowych,
  • wiertła do metalu wykonane są zgodnie z normą DIN 338,
  • wiertła szlifowane HSS PRO posiadają specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 135 stopni,
Zestaw HSS PRO KM-19 + 6szt. wierteł Alpen [0000110311100-WIERTŁA] zawiera:
  • 19 wierteł szlifowanych do metalu w rozmiarach:
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 1,0 mm i długości 34/12mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 1,5 mm i długości 40/18mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 2,0 mm i długości 49/24mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 2,5 mm i długości 57/30mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 3,0 mm i długości 61/33mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 3,5 mm i długości 70/39mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 4,0 mm i długości 75/43mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 4,5 mm i długości 80/47mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 5,0 mm i długości 86/52mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 5,5 mm i długości 93/57mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 6,0 mm i długości 93/57mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 6,5 mm i długości 101/63mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 7,0 mm i długości 109/69mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 7,5 mm i długości 109/69mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 8,0 mm i długości 117/75mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 8,5 mm i długości 117/75mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 9,0 mm i długości 125/81mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 9,5 mm i długości 125/81mm,
    - wiertło do metalu HSS PRO o średnicy 10,0 mm i długości 133/87mm,
  • plus dodatkowe 6 wierteł szlifowanych do metalu w rozmiarach: