zestaw 29 szt. wierteł do metalu szlifowanych HSS-G Extreme-2, DeWalt [DT7926-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7926-XJ
Stan magazynowy: 3
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5641 pkt. |
Zestaw wierteł szlifowanych HSS-G EXTREME fimy DeWalt, model DT7926, składający się z 29 sztuk wysokiej jakości wierteł do metalu, zakres średnic od 1,0mm do 13,0mm. Komplet zapakowany jest w mocną i praktyczną kasetę z tworzywa wygodną przy przechowywaniu i transporcie.
wiertła HSS-G Extreme dzięki specjalnemu ostrzeniu nie wymagają punktowania w momencie rozpoczynania wiercenia.
Wiertła szlifowane HSS-G EXTREME DeWalt są znakomite do wiercenia wiertarkami przenośnymi w stali stopowej i węglowej o wytrzymałości do 900N/mm2
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 29szt. wierteł do metalu serii HSS-G EXTREME2 firmy DeWalt [DT7926]
- znakomite wiertła do wiercenia w stali stopowej i węglowej o wytrzymałości do 900N/mm2; oraz przy wierceniu w metalu, w drewnie i tworzywach sztucznych;
- wiertła tej serii są w kolorze "złota" pokryte tlenkiem żelazawym - ogranicza to przegrzewanie jednocześnie przedłużając żywotność do 50% w porównaniu do standardowych wierteł HSS-R;
- specjalna geometria ostrza zapewnia wiercenie bez zadziorów, oraz czysty otwór o większej dokładności.
- specjalny pilot wiertła jest we wszystkich wiertłach serii EXTREME2 od rozmiaru 4,0mm do 13,00mm, pozwala to na precyzyjne rozpoczęcie wiercenia w pożądanym punkcie bez punktowania;
- powyżej rozmiaru 5,0mm wiertła mają 3 płaskie ścięcia na części trzymającej uniemożliwiające obracanie się wiertła w uchwycie wiertarskim;
- wiertła HSS-G EXTREME2 można używać w wiertarkach przenośnych ręcznych i sieciowych
Komplet DT7926 DeWalt składający się z 29 sztuk wierteł do metalu, zapakowany jest w mocną i praktyczną kasetę z tworzywa przydatną do przechowywania i transportu.
Skład zestawu wierteł do metalu EXTREME2 DeWALT DT7926:
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 1,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 1,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 2,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 2,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 3,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 3,2 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 3,3 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 3,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 4,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 4,2 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 4,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 4,8 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 5,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 5,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 6,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 6,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 7,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 7,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 8,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 8,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 9,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 9,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 10,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 10,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 11,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 11,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 12,0 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 12,5 mm,
- wiertło HSS-G EXTREME2 o średnicy: 13,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 29 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 5035048060285 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.31 kg |
| długość opakowania: | 6.30 cm |
| szerokość opakowania: | 12.70 cm |
| wysokość opakowania: | 19.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
wygladają świetnie nieprawdarz?Zalety:parametry które maja spełniać ciekawe czy sa lepsze od alpenówWady:na razie nie widzę ale mam obawy czy nie pekna te najcieńsze
