Zestaw 15szt. wykrętaków 1/2" i 5/8" do zerwanych śrub 6-kątnych, Bahco [BWMSP15]
-
Producent:
-
Kod producenta:BWMSP15
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1822 pkt. |
Komplet 15szt. wykrętaków do urwanych, zniszczonych śrub 6-kątnych, firmy BAHCO model BWMSP15 pakowany w trwałej plastikowej kasecie.
Komplet zawiera wykrętaki z mocowaniem 1/2'' i 5/8'' do śrub metrycznych o średnicach w zakresie 3-14mm i calowych 1/8"-1/2".
Praktyczny zestaw wykrętaków do zerwanych śrub przyda się w każdym warsztacie samochodowym, serwisie mechanicznym i motoryzacyjnym czy w ślusarni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet 15 wykrętaków szeciokątnych 1/2" i 5/8" do usuwania urwanych śrub, Bahco BWMSP15
- zestaw 15 wykrętaków do urwanych, zniszczonych śrub 6-kątnych, których nie da się odkręcić przy pomocy klasycznych kluczy
- wykrętaki przydadzą się w każdym warsztacie samochodowym, serwisie mechanicznym i motoryzacyjnym czy w ślusarni
- materiał: Ni-CR-Mo
- wykończenie: powlekane
Zestaw wykrętaków Bahco BWMSP15 zawiera:
- 11 szt. wykrętaków z mocowaniem 1/2" o długości 28mm o średnicach: 3mm; 4mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 8mm; 10mm oraz calowe 1/8"; 3/16''; 1/4''; 3/8''
- 4 szt. wykrętaków z mocowaniem 5/8" o długości 28mm o średnicach: 11mm; 12mm; 14mm oraz 1/2''
| liczba sztuk w opakowaniu: | 15 szt. |
| długość całkowita: | 28 mm |
| waga: | 540 g |
| typ mocowania : |
|
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| rozmiar: |
|
| EAN: | 7314150239740 |
| typ rozmiaru : |
|
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.555 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
