zestaw 14szt. końcówek udarowych Torison PZ, PH, TX, SL 1/4" Dewalt [DT70512T-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70512T-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 554 pkt. |
zestaw końcówek udarowych Torison 1/4" DeWALT DT70512T składający się z 12 szt. końcówek do różnego typu śrub: PH, PZ, TX i SL + 2 x adapter magnetyczny. Całość pakowana w praktycznym etui;
końcówki Torsion ze wzmocnionym rdzeniem zapewniają większą wytrzymałość i elastyczną strefą skrętną absorbującą maksimum momentu obrotowego i zapobiegająca uszkodzeniu końcówki i śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw końcówek udarowych Torison do wkrętarki 1/4" DT70512T firmy DeWALT składa się z 12 szt. końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4" + dodatkowo 1 x długa i 1 x krótka przedłużka magnetyczna. Pakowane w praktycznym etui;
w skład zestawu DT70512T wchodzi:
- końcówki udarowe 1/4" 25mm do śrub krzyżowych typu PH: PH1, PH2, PH3;
- końcówki udarowe 1/4" 25mm do śrub krzyżowych typu PZ: PZ1, PZ2 x 3, PZ3;
- końcówki udarowe 1/4" 25mm do śrub typu Torx: TX20, TX25, TX30;
- końcówka udarowa 1/4"25mm do śrub płaskich: SL6
- przedłużka (adapter) magnetyczna kompaktowa x 1;
- przedłużka (adapter) magnetyczna wydłużona x 1
Wszystkie końcówki z serii EXTREME Impact Torison charakteryzują się:
- specjalną strefą elastycznego skręcania Flexi-Torsion, która redukuje obciążenie wierzchołka końcówki i tym samym niebezpieczeństwo pęknięcia łba śruby,
- dobrym przenoszeniem momentu obrotowego,
- wysoką odpornością i długą żywotność dzięki temu, że wykonane są z wysokiej jakości stali narzędziowej,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 14 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 5035048089545 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.20 kg |
| długość opakowania: | 18.70 cm |
| szerokość opakowania: | 11.70 cm |
| wysokość opakowania: | 3.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
