zestaw 12szt. wkrętaków uniwersalnych, Kraftform XXL 2, WERA [05051011001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05051011001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2646 pkt. |
Zestaw 12sz. wkrętaków uniwersalnych Kraftform XXL2 firmy Wera [05051011001] składa się z wkrętaków do śrub z gniazdem Torx, Philips, Pozidriv, Płaskim + Próbnik, całość pakowana w pudełku kartonowym.
Wkrętaki zestawu posiadają wielokomponentową rękojeścią Kraftform do szybkiej, bezpiecznej pracy i oznaczenie wkrętaka.
Część wkrętaków posiada końcówkę Lasertip, a niektóre końcówkę Black Point. Zapewniają one wkrętakom długi okres użytkowania, zwiększoną odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 12szt. wkrętaków uniwersalnych serii Kraftform XXL 2 firmy WERA [05051011001]:
- wkrętaki zestawu posiadają wielokomponentową rękojeść Kraftform, która zapewnia przyjemną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków,
- twarde strefy chwytu umożliwiają szybkie pokręcanie, a miękkie strefy zapewniają przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- część wkrętaków jest z końcówką Lasertip: końcówka Lasertip posiada mikroskopijne rowki wypalane promieniem lasera, tworzące chropowatą powierzchnię, która „wgryza się" w gniazdo wkrętu ograniczając wyślizgiwanie się z wkrętaka ze śruby,
- część ma końcówkę Black Point , która wraz ze specjalnym procesem hartowania zapewniają wkrętakom długi okres użytkowania, zwiększoną odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu,
- wkrętki posiadają system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- wyposażone zostały w 6-kątny kołnierz, który zapobiega staczaniu się narzędzia,
Wyposażenie zestawu wkrętaków WERA [05051011001]
- 1 x wkrętak Philips, Lasertip, serii 350 PH: PH2,
- 1 x wkrętak Pozidriv, Lasertip, serii 355 PZ: PZ1,
- 1 x wkrętak Pozidriv, Lasertip, serii 355 PZ: PZ2,
- 1 x wkrętak Płaski z sześciokątnym trzpieniem i zabierakiem do pobijania, Black Point, serii 932 A: 1 x 5.5 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Płaski z sześciokątnym trzpieniem i zabierakiem do pobijania, Black Point, serii 932 A: 1.2 x 7 x 125 mm,
- 1 x wkrętak Płaski, Lasertip, serii 355: 0.8 x 4 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Torx, Black Point, serii 367 Torx: TX15 x 80 mm,
- 1 x wkrętak Torx, Black Point, serii 367 Torx: TX20 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Torx, Black Point, serii 367 Torx: TX25 x 100 mm,
- 1 x wkrętak Płaski w izolacji VDE, serii 160 i VDE: 0.4 x 2.5 x 80 mm,
- 1 x wkrętak Płaski w izolacji VDE, Lasertip, serii 160 i VDE: 0.6 x 3.5 x 100 mm,
- 1 x wkrętak, jednobiegunowy próbnik napięcia, serii 247: 0.5 x 3 x 70 mm,
- 2 x uchwyt do wkrętaków Kraftform, wymiary (długość x wysokość): 190 x 50 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 12 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288144225 |
| typ grotu: |
|
| rozmiar grota: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.160 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 28.5 cm |
| wysokość opakowania: | 8.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
