zestaw 10szt. węglikowych pił otworowych Superior Multi Construction Bahco [3833-SET-101]
-
Producent:
-
Kod producenta:3833-SET-101
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10523 pkt. |
Zestaw 10 sztuk pił otworowych serii Superior Multi Construction firmy BAHCO [3833-SET-101] składa się z 7 pił otworowych, 2 prowadnic i 1 wiertła pilotującego. Całość zapakowana w wysokiej klasy walizce z tworzywa HDPE odpornego na uderzenia i upadki oraz na działanie temperatury czy oleju.
Otwornice znakomicie sprawdzają się we wszelkich pracach związanych z wykonywaniem otworów w: drewnie (w tym twarde gatunki), płycie MDF, sklejce, płycie OSB, cegle, gazobetonie, tynku, płycie gipsowo-kartonowej, w tworzywach sztucznych,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 10 szt. otwornic serii Superior Multi Construction firmy BAHCO [3833-SET-101] składa się z:
- 7 szt. otwornic:
- 2 szt. prowadnic do pił otworowych:
- 3834-ARBR-930EL (dla otwornic o średnicy od 19-30),
- 3834-ARBR-9100EL (dla otwornic o średnicy od 32-159),
- 1 wiertło pilotujące 3834-DRL-EL,
- całość zapakowana w wysokiej klasy walizce z tworzywa HDPE odpornego na uderzenia i upadki oraz na działanie temperatury czy oleju.
Cechy otwornic serii Superior Multi Construction Bahco serii [3833-C]:
- otwornica przeznaczona do wycinania otworów w materiałach różnego typu takich jak drewno (w tym twarde gatunki), płyty MDF, sklejki, płyty OSB, cegła, gazobeton, tynk, płyty gipsowo-kartonowe, różne rodzaje tworzyw sztucznych,
- w piłach otworowych z serii 3833-... końcówki z węglika spiekanego są bardzo precyzyjnie szlifowane, co zapewnia dokładną i szybką pracę tymi piłami, a specjalna powłoka niskotarciowa (Superior) sprawia, że występują zdecydowanie mniejsze tarcia w czasie cięcia,
- w pile otworowej zastosowano stosunkowo dużą przestrzeń międzyzębową do odprowadzania urobku co zapewnia ciągłość pracy bez konieczności jej czyszczenia,
- otwornica posiada bardzo dużą głębokość cięcia 71mm, dzięki której można wyciąć otwór o głębokości do 70mm przy jednym cięciu,
- piły otwornice z zębami z węglika spiekanego z serii 3833-.. współpracują ze specjalnym uchwytem QUICK EJECT z wyrzutnikiem ułatwiającym szybkie usuwanie z wnętrza piły wyciętego materiału.
Piłami otworowymi BAHCO można pracować wszystkimi elektronarzędziami (przenośnymi i stacjonarnymi) dostępnymi na rynku, polecamy stosowanie oryginalnych uchwytów do pił otworowych BAHCO.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| waga: | 2750 g |
| opakowanie: | walizka |
| przeznaczenie: |
|
| średnica wiercenia: |
|
| głębokość wiercenia: | 71 mm |
| EAN: | 7314150315383 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.590 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
