zestaw 10szt. końcówek udarowych Impaktor 1/4" z adapterem magnetycznym, Bit-Check 10 Impaktor 1, WERA [05057680001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057680001
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2097 pkt. |
Zestaw 10 szt. wysokiej jakości końcówek udarowych 1/4" Impaktor firmy WERA [05057680001] przeznaczonych do prac pod dużym obciążeniem, w tym to prac zakrętarkami udarowymi.
9 profesjonalnych końcówek do najpopularniejszych śrub + adapter magnetyczny pakowanych w praktycznym i mocnym opakowaniu z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw bitów udarowych 1/4", Bit-Check 10 Impaktor 1, Wera 05057680001 składa się z:
- adapteru magnetycznego Impaktor R 1/4" z silnym magnesem i sprężyną przytrzymującą, o długości 75mm
- 9 szt. końcówek 1/4" Impaktor (przeznaczone do prac z mocnymi wkrętarkami udarowymi):
- 1 x PH2x25mm;
- 1 x PH3x25mm;
- 1 x PZ2x25mm;
- 1 x PZ3x25mm;
- 1 x TX20x25mm;
- 1 x TX25x25mm;
- 1 x TX30x25mm;
- 1 x HEX4x25mm;
- 1 x HEX5x25mm.
Końcówki z serii Impaktor firmy Wera z powłoką diamentową, cechują się wysoką żywotnością, dzięki wykorzystaniu w pełni właściwości materiałów z których są produkowane. Zostały specjalnie zaprojektowane do przenoszenia dużych sił w trakcie montażu i znakomicie się sprawdzają podczas prac wkrętarkami (zakrętarkami) udarowymi, zarówno elektrycznymi jak i akumulatorowymi.
Uchwyt magnetyczny Imapktor 057676 zapewnia pewne przytrzymywanie wkrętów nawet o dużej długości i ciężarze, końcówki osadzone są w nim bardzo solidnie.
Zestaw pakowany jest w praktycznej plastikowej kasecie, wygodnej w transporcie i w użyciu.
Waga zestawu: 121g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288156785 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.121 kg |
| długość opakowania: | 9.7 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
