zestaw 10 szt. wkrętaków typu T z funkcją przytrzymywania Bicycle Set 6, WERA [05004174001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004174001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4610 pkt. |
Zestaw 10 szt. profesjonalnych wkrętaków z rękojeścią poprzeczną Bicycle Set 6, Wera [05004174001] składa się z wkrętaków do śrub z gniazdem Torx i HEX, dostarczanych z praktycznym, metalowym stojakiem do przechowywania.
Wszystkie wkrętaki w zestawie posiadają 2-komponentową rękojeść umożliwiającą przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych, a w górnej części rękojeści oznaczenie rozmiaru wkrętaka.
Specjalna powłoka zapewnia wkrętakom długi okres użytkowania, zwiększoną odporność na korozję i gwarantują precyzyjne dopasowanie wkrętaka do gniazda wkrętu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 10 szt. wkrętaków z rękojeścią poprzeczną Bicycle Set 6, WERA [05004174001]:
- zestaw wysokiej jakości wkrętaków z poprzeczną rękojeścią do śrub z gniazdem TORX i HEX,
- wkrętaki z funkcją przytrzymywania na długim ramieniu,
- krótkie ramię umożliwia przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni uzyskanemu za pomocą długiego ramienia,
- ergonomiczny kształt rękojeści sprawia, że wypełnia ona całą dłoń eliminując straty siły tarcia, a miękkie, zaokrąglone wgłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- system kolorowego oznaczania rozmiaru w górnej części rękojeści "Take it easy" ułatwia i przyspiesza dobór potrzebnego narzędzia,
- specjalna powłoka zapewnia trzpieniom wysoki poziom ochrony antykorozyjnej,
- zestaw dostarczany jest z praktycznym, metalowym stojakiem do przechowywania wkrętaków.
Wyposażenie zestawu wkrętaków WERA [05004174001]:
- 1 x wkrętak HEX-Plus, seria 454: 1x 2.5x100 mm,
- 6 x wkrętak HEX-Plus, seria 454 HF:
-
1x 3x100 mm (05023334001),
-
1x 4x150 mm (05023339001),
-
1x 5x150 mm (05023343001),
-
1x 6x200 mm (05023348001),
-
1x 8x200 mm (05023353001),
-
1x 10x200 mm (05023355001),
-
- 3 x wkrętak Torx, seria 467 Torx HF:
-
1x TX 10x100 mm (05023371001),
-
1x TX 20x100 mm (05023373001),
-
1x TX 25x100 mm (05023375001),
-
- 1 x stojak metalowy.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| EAN: | 4013288220592 |
| typ grotu: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.561 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 7.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
