zapasowa rękojeść do młotka bezodrzutowego 3625AR-50, Bahco [3625ARLH-50]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625ARLH-50
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 201 pkt. |
Drewniany trzonek do młotka Bahco 3625ARLH-50, przeznaczony do młotka bezodrzutowego Bahco 3625AR-50.
Wyprofilowana rękojeść do młotka z wysokiej jakości drewna, łatwa do wymiany w razie potrzeby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowa rękojeść do młotka bezodrzutowego, Bahco [3625ARLH-50]:
- drewniany trzonek do młotka bezodrzutowego 3625AR-50,
- bardzo łatwy do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE TRZONKA DO MŁOTKA BAHCO [3625ARLH-50]:
- długość: 300 mm,
- waga: 140 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 300 mm |
| waga: | 140 g |
| EAN: | 7314150218684 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.17 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
