młotek bezodrzutowy z rękojeścią drewnianą, 1430g, Bahco [3625AR-50]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625AR-50
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2270 pkt. |
Bezodrzutowy młotek Bahco 3625AR-50, o masie całkowitej 1430 g, z nylonowymi końcówkami i drewnianą rękojeścią.
Nylonowe, wymienne końcówki nie uszkadzają obrabianych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek bezodrzutowy z rękojeścią drewnianą, 1430g, Bahco [3625AR-50]:
- młotek bezodrzutowy z nylonowymi końcówkami,
- posiada wyprofilowaną, drewnianą rękojeść,
- siła uderzenia jest przenoszona na obiekt, zmniejszając wstrząs przenoszony na użytkownika, dzięki czemu odciąża nadgarstki i ramiona,
- minimalizuje uszkodzenia mogące powstać na uderzanej powierzchni,
- dostępne są wymienne końcówki oraz rękojeść.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BEZODRZUTOWEGO BAHCO [3625AR-50]:
- typ młotka: bezodrzutowy,
- długość całkowita [B]: 355 mm,
- długość obucha [A]: 115 mm,
- szerokość obucha [C]: 50 mm,
- waga: 1430 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 355 mm |
| waga: | 1430 g |
| EAN: | 7314150214730 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.43 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 20.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
