    3625AR-50
227,00zł brutto
184,55zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2270 pkt.
Nylonowe, wymienne końcówki nie uszkadzają obrabianych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek bezodrzutowy z rękojeścią drewnianą, 1430g, Bahco [3625AR-50]:
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BEZODRZUTOWEGO BAHCO [3625AR-50]:
  • typ młotka: bezodrzutowy,
  • długość całkowita [B]: 355 mm,
  • długość obucha [A]: 115 mm,
  • szerokość obucha [C]: 50 mm,
  • waga: 1430 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 355 mm