zapasowa końcówka do młotka bezodrzutowego 3625AR-60, Bahco [3625ARL-60] 1 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:3625ARL-60
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 310 pkt. |
Wymienna końcówka nylonowa do młotka bezodrzutowego Bahco 3625ARL-60, 1 sztuka.
Końcówka o średnicy 60 mm przeznaczona jest do młotka bezodrzutowego Bahco 3625AR-60.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowa końcówka do młotka bezodrzutowego, 1 szt., Bahco [3625ARL-60]:
- nylonowa końcówka wymienna o średnicy 60 mm, przeznaczona do młotka bezodrzutowego 3625AR-60,
- wyprodukowana z tworzywa nie uszkadzającego obrabianej powierzchni,
- bardzo łatwa do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE KOŃCÓWKI DO MŁOTKA BAHCO [3625ARL-60]:
- średnica końcówki: 60 mm,
- waga: 90 g,
- liczba końcówek w opakowaniu: 1 szt.
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 90 g |
| EAN: | 7314150214778 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.09 kg |
| długość opakowania: | 41 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
