    3625AR-60
296,37zł brutto
240,95zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2964 pkt.
Nylonowe, wymienne końcówki nie uszkadzają obrabianych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Młotek bezodrzutowy z rękojeścią drewnianą, 1550g, Bahco [3625AR-60]:
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BEZODRZUTOWEGO BAHCO [3625AR-60]:
  • typ młotka: bezodrzutowy,
  • długość całkowita [B]: 425 mm,
  • długość obucha [A]: 123 mm,
  • szerokość obucha [C]: 60 mm,
  • waga: 1550 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 425 mm