młotek bezodrzutowy z rękojeścią drewnianą, 1550g, Bahco [3625AR-60]
-
Producent:
-
Kod producenta:3625AR-60
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2964 pkt. |
Bezodrzutowy młotek Bahco 3625AR-60, o masie całkowitej 1550 g, z nylonowymi końcówkami i drewnianą rękojeścią.
Nylonowe, wymienne końcówki nie uszkadzają obrabianych powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młotek bezodrzutowy z rękojeścią drewnianą, 1550g, Bahco [3625AR-60]:
- młotek bezodrzutowy z nylonowymi końcówkami,
- posiada wyprofilowaną, drewnianą rękojeść,
- siła uderzenia jest przenoszona na obiekt, zmniejszając wstrząs przenoszony na użytkownika, dzięki czemu odciąża nadgarstki i ramiona,
- minimalizuje uszkodzenia mogące powstać na uderzanej powierzchni,
- dostępne są wymienne końcówki oraz rękojeść.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTKA BEZODRZUTOWEGO BAHCO [3625AR-60]:
- typ młotka: bezodrzutowy,
- długość całkowita [B]: 425 mm,
- długość obucha [A]: 123 mm,
- szerokość obucha [C]: 60 mm,
- waga: 1550 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 425 mm |
| waga: | 1550 g |
| EAN: | 7314150214747 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.552 kg |
| długość opakowania: | 51 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 15 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
