zapasowa końcówka do młotka bezodrzutowego 3625AR-50, Bahco [3625ARL-50] 1 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:3625ARL-50
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 222 pkt. |
Wymienna końcówka nylonowa do młotka bezodrzutowego Bahco 3625ARL-50, 1 sztuka.
Końcówka o średnicy 50 mm przeznaczona jest do młotka bezodrzutowego Bahco 3625AR-50.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowa końcówka do młotka bezodrzutowego, 1 szt., Bahco [3625ARL-50]:
- nylonowa końcówka wymienna o średnicy 50 mm, przeznaczona do młotka bezodrzutowego 3625AR-50,
- wyprodukowana z tworzywa nie uszkadzającego obrabianej powierzchni,
- bardzo łatwa do wymiany.
PARAMETRY TECHNICZNE KOŃCÓWKI DO MŁOTKA BAHCO [3625ARL-50]:
- średnica końcówki: 50 mm,
- waga: 50 g,
- liczba końcówek w opakowaniu: 1 szt.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 50 g |
| EAN: | 7314150214761 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.052 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
