zamiatarka akumulatorowa 40V max XGT, Makita [VS001GT201] 2x5,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:VS001GT201
10443,00zł brutto
8490,24zł netto
11867,04zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 104429 pkt. |
Zamiatarka akumulatorowa 40V max XGT Makita VS001GT201, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 5,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Zamiatarka doskonale sprawdzi się do sprzątania placów budowy, parkingów, chodników czy ulic. Usuwa zarówno pył i drobne zabrudzenia (np. resztki cementu czy piasku), jak i większe przedmioty takie jak butelki czy puszki o pojemności do 500 ml.
Diody LED umieszczone z przodu zamiatarki umożliwiają sprzątanie także w zaciemnionych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zamiatarka akumulatorowa 40V max XGT, Makita [VS001GT201]:
- akumulatorowa zamiatarka przeznaczona do sprzątania zarówno placów budowy, chodników czy ulic, jak i obiektów komercyjnych, takich jak np. parkingi,
- może służyć do sprzątania zarówno drobnych zabrudzeń takich jak np. proszek cementowy, wiórki drewniane, papier jak i większych przedmiotów takich jak butelki czy puszki o pojemności do 500 ml),
- posiada 2 stopniowy, elektroniczny przełącznik trybu pracy:
- tryb standardowy - do zamiatania dużej ilości pyłu i odpadów
- tryb cichy - do czyszczenia miejsc, w których oczekuje się ciszy, takich jak obszary wewnątrz budynków lub do zamiatania niewielkiej ilości kurzu i odpadów, - funkcja zbierania pyłu redukuje jego unoszenie się w górę podczas sprzątania,
- szczotka boczna z regulacją wysokości umieszczona po prawej stronie zamiatarki umożliwia czyszczenie krawędzi ścian,
- została wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu wykazuje zwiększoną odporność na pył i wilgoć,
- stopień szczelności IPX4 (całkowita ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę),
- posiada funkcję anty-restart, która zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora,
- jest wyposażona w filtr HEPA oraz elektryczny mechanizm jego czyszczenia,
- pojemnik na pył i kurz jest wyposażony w uchwyt ułatwiający obsługę zamiatarki,
- ma dwie główne szczotki z możliwością regulacji wysokości oraz szczotkę boczną umożliwiającą czyszczenie krawędzi ścian,
- diody LED zamocowane z przodu zamiatarki umożliwiają pracę także w zaciemnionych miejscach,
- posiada miejsce na dwa akumulatory, po rozładowaniu pierwszego urządzenie automatycznie przełącza się na drugi
- posiada diodę LED ostrzegającą przed niskim stanem naładowania akumulatora, przegrzaniem lub przeciążeniem,
- 2 wskaźniki stanu naładowania akumulatora oraz wygodnie umieszczony panel sterujący,
- wymiana szczotek głównych i szczotki bocznej odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi,
- wbudowany zbiornik na pył ma pojemność 24 L, posiada również możliwość zastosowania kosza na śmieci o pojemności 47 L (do zbierania większej ilości zanieczyszczeń, takich jak np. opadłe liście, itp. [1913F7-8] - worek dostępny oddzielnie),
- składany uchwyt ułatwia przechowywanie,
- zamiatarka może być przechowywana w pozycji pionowej, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca,
- zamiatarka jest kompatybilna z adapterem Makpac [1913F7-8] (adapter dostępny oddzielnie),
- dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ZAMIATARKI MAKITA [VS001GT201] :
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0Ah / 2,5Ah / 4,0Ah / 5,0Ah / 8,0Ah,
- szerokość robocza: 480 / 650 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- pojemność zbiornika na sucho: 24 L,
- klasa filtracji: L,
- stopień ochrony przed wodą: IPX4,
- wymiary (D x S x W): 830 x 677 x 1146 mm,
- wymiary po złożeniu ( D x S x W): 830 x 677 x467 mm,
- waga: 29,2 kg,
- waga z akumulatorem: 29,9 - 33,1 kg
WYPOSAŻENIE ZAMIATARKI MAKITA [VS001GT201]:
- 2 akumulatory BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah),
- ładowarka DC40RB,
- filtr HEPA [162699-0],
- filtr wstępny [162C89-5],
- szczotka główna [1830S5-9],
- szczotka boczna [1830S6-7],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 29,2 kg |
| waga z akumulatorem: | 29,9 - 33,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah), ładowarka DC40RB, filtr HEPA [162699-0], filtr wstępny [162C89-5], szczotka główna [1830S5-9], szczotka boczna [1830S6-7], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 830 x 677 x 1146 mm |
| pojemność zbiornika: | 24 l |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 197050007971 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.3 kg |
| długość opakowania: | 106.5 cm |
| szerokość opakowania: | 70.2 cm |
| wysokość opakowania: | 47.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
