akumulatorowy odkurzacz pionowy 18V Li-Ion LXT Makita [DCL182ZB]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCL182ZB
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2833 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz pionowy w kolorze czarnym firmy Makita [DCL182ZB] w wersji bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Odkurzacz współpracuje z akumulatorami Li-Ion 18V, ma włącznik dotykowy z wyborem siły zasysania, ssawkę do podłóg i ssawkę szczelinową, tekstylny worek na pył i 5szt. worków papierowych.
akumulatorowy odkurzacz pionowy Makita [DCL182ZB]:
- odkurzacz w kolorze czarnym
- w odkurzaczu można stosować worki na pył tekstylne lub papierowe,
- wymianę worków na pył ułatwia nowo zaprojektowana pokrywa komory pyłowej,
- odkurzacz ma dwa biegi łatwo przełączalne włącznikiem dotykowym,
- stan naładowania akumulatora można kontrolować za pomocą diody świetlnej,
- odkurzacz posiada klasę czystości powietrza (filtracji pyłów) L, która gwarantuje spełnienie właściwych norm określonych przez Unię Europejską,
- klasa L - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- włącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (2 biegi),
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza Makita DCL182ZB:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,0 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 4,0 kPa,
- moc zasysania (1 bieg): 11 W,
- moc zasysania (2 bieg): 30 W,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830 (1 bieg): 40 min,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830 (2 bieg): 20 min,
- pojemność worka tekstylnego: 500 ml,
- pojemność worka papierowego: 330 ml,
- wymiary (z rurą i ssawką): 1004 x 115 x 151 mm,
- wymiary (bez rury i ssawki): 481 x 115 x 151 mm,
- Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- waga (EPTA): 1,3 kg.
Wyposażenie odkurzacza Makita DCL182ZB:
- ssawka do podłóg, 122859-6
- worek na pył (tekstylny), 166084-9
- worki na pył (papierowe) 5szt., 194566-1
- ssawka szczelinowa, 451243-1
- rura ssąca 45cm, 451244-9
- uchwyt na dyszę szczelinową, 451245-7
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | Ssawka do podłóg [122859-6], Ssawka szczelinowa [451243-1], Rura ssąca 45 cm [451244-9], Worek na pył (tekstylny) [166084-9], Worek na pył (papierowy) 5 szt. [194566-1], Uchwyt na ssawkę szczelinową [451245-7] |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 481 x 115 x 151 mm mm |
| max podciśnienie: | 4,0 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,5 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,0 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381822084 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.7 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
