wzmocnione, łamane ostrze wymienne do noży, 25mm, 10szt. Stanley [0-11-325]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-11-325
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 251 pkt. |
Zestaw 10 szt. ostrzy wymiennych segmentowych do noży 25 mm, Stanley 0-11-325, zapakowanych w pudełku z tworzywa, na karcie.
Wzmocnione ostrza ze stali węglowej, do uniwersalnego zastosowania. Mogą być stosowane w nożykach wszystkich marek z ostrzem o szerokości 25 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrza wymienne do noży, segmentowe 25mm, Stanley [0-11-325]:
- 10 szt. ostrzy segmentowych o zwiększonej wytrzymałości do uniwersalnego zastosowania,
- wyprodukowane ze stali węglowej, doskonale sprawdzą się zarówno do codziennego, jak i profesjonalnego użytku,
- podział ostrza na 7 segmentów łamanych zapewnia długotrwałą wydajność - wystarczy odłamać stępiony segment, aby błyskawicznie uzyskać nową, ostrą krawędź tnącą,
- ostrza wymienne mogą być stosowane w nożach STANLEY oraz nożach innych producentów, które posiadają możliwość mocowania tego typu ostrzy,
- dostarczane są w praktycznym pojemniku, w którym można także bezpiecznie przechowywać odłamane, zużyte fragmenty ostrzy.
PARAMETRY TECHNICZNE OSTRZY ŁAMANYCH STANLEY [0-11-325]:
- grubość ostrza: 0,7 mm,
- szerokość ostrza: 25 mm,
- długość ostrza: 140 mm,
- liczba segmentów w ostrzu: 7 szt.,
- liczba sztuk ostrzy w opakowaniu: 10 szt.,
- opakowanie: pudełko z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| szerokość ostrza: | 25 mm |
| długość ostrza: | 140 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 25mm |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 3253560113254 |
| grubość ostrza: | 0,7 mm |
| kraj produkcji: | Wielka Brytania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.205 kg |
| długość opakowania: | 21.7 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
