worki papierowe 20-30L, do odkurzaczy DXV, DeWalt [AT-DXVA19-4204] 3szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:AT-DXVA19-4204
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 599 pkt. |
3 szt. worków papierowych DeWalt AT-DXVA19-4204, do odsysania pyłu, jednorazowego użytku.
Worki przeznaczone do stosowania w odkurzaczach przemysłowych DeWALT: AT-DXV20P, DXV23PL, DXV20S, DXV25S, DXV30SA.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Worki papierowe 3 szt. DeWalt [AT-DXVA19-4204]:
- worki papierowe jednorazowego użytku, znakomicie sprawdzają się przy odsysaniu drobnego pyłu,
- przeznaczone do stosowania w odkurzaczach przemysłowych DeWALT: AT-DXV20P, DXV23PL, DXV20S, DXV25S, DXV30SA.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| przeznaczone do narzędzia: | AT-DXV20P |
| EAN: | 6921183097165 |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 35 cm |
| szerokość opakowania: | 29.20 cm |
| wysokość opakowania: | 3.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
