wkrętak ze stali nierdzewnej do śrub z gniazdem płaskim, rozmiar 1,0x5,5x125mm, Kraftform, Wera [05032004001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05032004001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 465 pkt. |
Profesjonalny wkrętak płaski ze stali nierdzewnej, rozmiar 1,0x5,5x125mm, firmy WERA [05032004001], z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform.
Narzędzia ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej.
Wkrętak wykonany zgodnie z systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rozmiaru znajduje się w górnej części rękojeści.
Wysokiej jakości wkrętak płaski ze stali nierdzewnej, serii 3335 Kraftform, firmy Wera [05028025001]:
- wkrętak ze stali nierdzewnej z rękojeścią Kraftform i z okrągłym trzpieniem, wyposażony w końcówkę płaską,
- narzędzia ze stali nierdzewnej są poddawane procesowi hartowania w piecach próżniowych i odznaczają się twardością i wytrzymałością wymaganą przy pracach montażowych, dzięki temu nie ma ograniczeń w ich zastosowaniach przemysłowych,
- narzędzia ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej.
- posiada system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów, co ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- ma 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
parametry wkrętaka z końcówką płaską Wera [05032004001]
- rozmiar grota: 1,0x5,5x125mm,
- długość trzpienia (klingi): 125 mm,
- długość rękojeści: 98 mm,
- długość całkowita: 223 mm,
- średnica klingi: 5,5 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 223 mm |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 4013288107350 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,0x5,5 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.071 kg |
| długość opakowania: | 22.3 cm |
| szerokość opakowania: | 3.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
