wkrętak z końcówkami 1/4", na baterie 4xAA, 6V, Black+Decker [A7073-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:A7073-XJ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 774 pkt. |
Wkrętak na baterie 6V z 14 szt. końcówek 1/4", Black+Decker A7073-XJ, dostarczany z 4 bateriami AA, pakowany w blistrze.
Moment obrotowy 3 Nm zapewnia optymalną moc i wydajność w lekkich pracach związanych z wkręcaniem i wykręcaniem.
Wkrętak akumulatorowy przyda się w każdym domu np. przy samodzielnym montażu mebli. Sprawdza się także w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak na baterie z mocowaniem końcówek 1/4", 6V, BLACK+DECKER [A7073-XJ]:
- kompaktowy bardzo wygodny w obsłudze wkrętak dla majsterkowiczów zasilany czterema bateriami AA (baterie w zestawie),
- doskonale sprawdzi się podczas lekkich prac montażowych,
- wygodna, ogumowana rękojeść podnosi komfort pracy,
- moment obrotowy 3 Nm zapewnia optymalną moc do precyzyjnego dokręcania i odkręcania,
- obroty prawo / lewo,
- wybór kierunku obrotów odbywa się przy pomocy przełączników z boku obudowy, co umożliwia szybkie i proste przestawienie trybu wkręcania na wykręcanie,
- do wkrętaka można stosować standardowe końcówki wkrętarskie i adaptery 1/4",
- wkrętak dostarczany jest z 14 końcówkami, 4 bateriami AA, pakowany w blistrze.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BLACK+DECKER [A7073-XJ]:
- napięcie zasilania: 6 V,
- typ baterii: 4 x AAA, 1,5V,
- maksymalna prędkość obrotowa: 130 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 3 Nm,
- uchwyt wiertarski: wewnętrzny sześciokąt 1/4"
WYPOSAŻENIE WKRĘTAKA BLACK+DECKER [A7073-XJ]:
- 4 baterie AA / 1,5V,
- 14 szt. końcówek wkrętarskich do śrub:
- Philips: PH1, PH2, PH3,
- Pozidriv: PZ1, PZ2, PZ3,
- Płaskich: SL6, SL8, SL10,
- TORX: T10, T20,
- kwadratowych: S1, S2, S3, - instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | bateria |
| napięcie akumulatorów: | 6 V |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 19 szt. |
| waga z akumulatorem: | 0,29 kg |
| na wyposażeniu: | 4 baterie AA / 1,5V, 14 szt. końcówek wkrętarskich, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-130 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 3 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048010396 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 0.57 kg |
| długość opakowania: | 31.8 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
