wkrętak akumulatorowy 3,6V z 20 końcówkami 1/4", Black+Decker [BDCSFL20AT-QW] 1,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BDCSFL20AT-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1179 pkt. |
Wkrętak akumulatorowy 3,6V z mocowaniem 1/4", Black+Decker BDCSFL20AT-QW, z wbudowanym akumulatorem o pojemności 1,5Ah, dostarczany z zestawem 20 szt. końcówek do różnego rodzaju wkrętów i metalową puszką.
Wkrętak akumulatorowy posiada łamaną rękojeść umożliwiającą pracę w pozycji pistoletowej lub prostej. Dioda LED podświetla miejsce pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak akumulatorowy z mocowaniem do końcówek 1/4", 3,6V/1,5Ah, BLACK+DECKER [BDCSFL20AT-QW]:
- wszechstronny wkrętak akumulatorowy z mocowaniem sześciokątnym do końcówek 1/4",
- doskonale sprawdzi się podczas podstawowych czynności domowych wymagających dokręcania / odkręcania śrub, np. przy montażu półek czy mebli,
- zasilany jest wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym 3,6 V o pojemności 1,5 Ah,
- regulowany w 3 pozycjach uchwyt umożliwia wygodne ustawienie narzędzia nawet w trudno dostępnych miejscach,
- wkrętak wyposażony jest w mocne światło LED (35 lm) z oddzielnym włącznikiem, dzięki czemu może służyć także jako latarka,
- dostarczany jest z zestawem 20 końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4" i metalową skrzynką.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA AKUMULATOROWEGO BLACK+DECKER [BDCSLF20AT-QW]:
- uchwyt wkrętaka: wewnętrzny sześciokąt 1/4",
- prędkość na biegu jałowym: 180 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 5,5 Nm,
- czas ładowania: 10 h,
- waga: 350 g
WYPOSAŻENIE WKRĘTAKA AKUMULATOROWEGO BLACK+DECKER [BDCSLF20AT-QW]:
- 20 szt. końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub,
- pudełko metalowe,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,6 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 0,35 kg |
| na wyposażeniu: | 20 szt. końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub, pudełko metalowe, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-180 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 5,5 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048706381 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 0.97 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
