Wkrętak z grotem dwustronnym, PH2/Płaski, Bahco [8052]
-
Producent:
-
Kod producenta:8052
Stan magazynowy: 11
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 713 pkt. |
Wkrętak z grotem dwustronnym, PH2/Płaski, Bahco [8052]
Grot wkrętaka wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej z czernioną końcówką.
Czarna rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego jest odporna na wstrząsy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak z grotem dwustronnym, PH2/Płaski, Bahco [8052]
- wkrętak z grotem dwustronnym: do śrub krzyżowych typu Philips oraz śrub płaskich,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej z czernioną końcówką,
- kwadratowa czarna rękojeść z tworzywa odpornego na wstrząsy,
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [8052]
- typ grota: Philips / Płaski,
- rozmiar grota: PH2 / 1x6 mm,
- długość grota: 80 mm,
- grubość rękojeści: 28 mm,
- długość rękojeści: 110 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 190 mm,
- waga: 94 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 190 mm |
| waga: | 94 g |
| długość części roboczej: | 80 mm |
| EAN: | 7314151318406 |
| typ grotu: |
|
| rozmiar grota: |
|
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.1 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
