wkrętak warsztatowy Pozidriv, rozmiar PZ3, Irazola - Bahco [193.003.150]
-
Producent:
-
Kod producenta:193.003.150
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 385 pkt. |
Wkrętak ręczny warsztatowy Pozidriv firmy BAHCO model 193.003.150, przeznaczony do pracy ze śrubami z gniazdem krzyżowym rozmiar PZ3.
Ergonomiczna dwukomponentowa rękojeść sprawia, że praca tym wkrętakiem jest bardzo wygodna.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak warsztatowy Pozidriv, Irazola - Bahco [193.003.150]:
- wkrętak warsztatowy Pozidriv przeznaczony do śrub z gniazdem PZ3,
- oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na klindze i rękojeści,
- grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany,
- czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby,
- posiada zintegrowany otwór w rękojeści do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka warsztatowego Bahco [193.003.150]:
- typ grotu: PZ3,
- rozmiar grotu: 2 mm,
- długość trzpienia (klingi): 150 mm,
- rozmiar rękojeści: 145 mm,
- długość całkowita: 295 mm,
- waga: 316 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 295 mm |
| waga: | 38 g |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 8412814193038 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ3 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
