    475R-1/4-30
64,23zł brutto
52,22zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 642 pkt.
Szybki dostęp do magazynku za pomocą przycisku zwalniającego.
Grot z magnesem pewnie przytrzymuje końcówkę. Wygodny i przydatny w wielu sytuacjach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak ręczny 1/4" z grzechotką i magazynkiem na bity, Irimo [475R-1/4-30]:
  • łatwy dostęp do magazynku za pomocą przycisku zwalniającego,
  • w magazynku znajduje się 12 końcówek do różnego typu śrub,
  • grot o długości 30 mm z uchwytem sześciokątnym 1/4" wyposażonym w magnes, pozwalający pewnie przytrzymać końcówkę,
  • wygodna 2-komponentowa rękojeść,
  • długość całkowita wkrętaka: 110 mm,
  • waga: 170 g,
 wkrętak z grzechotką Irimo 475R-1/4-30 zawiera w magazynku:
  • końcówki Philips: Ph1, Ph2,
  • końcówki płaskie: 5, 6 mm,