    475R-1/4-110
91,65zł brutto
74,51zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 916 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak ręczny 1/4" z grzechotką i magazynkiem na bity, Irimo [475R-1/4-110]
  • łatwy dostęp do magazynku za pomocą przycisku zwalniającego
  • w magazynku znajduje się 12 końcówek do różnego typu śrub
  • grot o długości 110 mm z uchwytem sześciokątnym 1/4" wyposażonym w magnes, pozwalający pewnie przytrzymać końcówkę
  • wygodna 2-komponentowa rękojeść
  • długość całkowita wkrętaka: 225mm
  • waga: 310g
 wkrętak z grzechotką Irimo 475R-1/4-110 zawiera w magazynku:
  • końcówki Philips: Ph1, Ph2, Ph3
  • końcówki płaskie: 4, 5, 6 mm