    B193.002.125
25,80zł brutto
20,98zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 258 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub krzyżowych Pozidriv PZ2 x 125mm BAHCO B193.001.100 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ2x125mm BAHCOFIT BAHCO [B193.002.125]:
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
Parametry wkrętaka BAHCOFIT [B193.002.125]:
  • typ grota: krzyżowy Pozidriv,
  • rozmiar grota:  PZ2,
  • długość grota: 125 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 242 mm,
  • waga: 97 g
długość całkowita: 242 mm
waga: 97 g
długość części roboczej: 242 mm