wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ2x125mm BAHCOFIT Bahco [B193.002.125]
-
Producent:
-
Kod producenta:B193.002.125
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 258 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub krzyżowych Pozidriv PZ2 x 125mm BAHCO B193.001.100 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Ergonomiczna, dwukomponentowa, antypoślizgowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę.
Trzon wkrętaka został wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, ma oksydowaną na czarno końcówkę, co zwiększa trwałość i precyzję narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ2x125mm BAHCOFIT BAHCO [B193.002.125]:
- najwyższej jakości grot i rękojeść z serii BahcoFit sprawdzają się doskonale w przemysłowych zastosowaniach,
- trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
- końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
- ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść jest wykonana w ponad 75% z gumy, co zapewnia wygodną pracę i maksymalizację siły przenoszonej na końcówkę,
- pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
- w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
- identyfikację rozmiaru i rodzaju śruby ułatwiają oznaczenia na rękojeści - numer seryjny i rodzaj końcówki jest wybity laserowo.
Parametry wkrętaka BAHCOFIT [B193.002.125]:
- typ grota: krzyżowy Pozidriv,
- rozmiar grota: PZ2,
- długość grota: 125 mm,
- długość rękojeści: 117 mm,
- grubość rękojeści: 34 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 242 mm,
- waga: 97 g
| długość całkowita: | 242 mm |
| waga: | 97 g |
| długość części roboczej: | 242 mm |
| EAN: | 7314150278213 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.094 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
