    B193.001.100
20,50zł brutto
16,67zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 205 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny do śrub krzyżowych Pozidriv PZ1 x 100mm BAHCO B193.001.100 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ1x100mm BAHCOFIT BAHCO [B193.001.100]:
  • trzon jest wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z czarną końcówką,
  • końcówka pokryta chromem w całości utwardzona i czerniona,
  • pionowe żłobienia antypoślizgowe na rękojeści gwarantują pewny chwyt,
  • w rękojeści wkrętaka znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia,
Parametry wkrętaka BAHCOFIT [B193.001.100]:
  • typ grota: krzyżowy Pozidriv,
  • rozmiar grota:  PZ1,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 105 mm,
  • grubość rękojeści: 30 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 205 mm,
  • waga: 65 g
długość całkowita: 205 mm
waga: 65 g
długość części roboczej: 100 mm