wkrętak krótki z grotem dwustronnym, do śrub Philips PH2 / do śrub płaskich 1x6mm, ERGO, Bahco [1016]
-
Producent:
-
Kod producenta:1016
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 129 pkt. |
Krótki wkrętak ręczny BAHCO 1016, z dwustronnym grotem: do śrub krzyżowych typu Philips PH2 oraz do śrub płaskich 6mm. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywanych w ciasnych i trudno dostępnych miejscach - długość całkowita wynosi jedynie 70 mm.
Grot wkrętaka wykonany jest z najwyższej jakości stali stopowej, a rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego jest odporna na wstrząsy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak krótki dwustronny do śrub Philips PH2 / płaskich 6mm, Bahco [1016]:
- krótki wkrętak do śrub prostych przeznaczony do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni,
- wkrętak z grotem dwustronnym: do śrub krzyżowych typu Philips oraz śrub płaskich,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej,
- rękojeść z tworzywa odpornego na wstrząsy.
PARAMETRY TECHNICZNE KRÓTKIEGO WKRĘTAKA BAHCO [1016]:
- typ grota: Philips / Płaski
- rozmiar grota: PH2 / 1x6 mm,
- grubość rękojeści: 29 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 70 mm,
- waga: 50 g
| długość całkowita: | 70 mm |
| waga: | 50 g |
| EAN: | 7314150218189 |
| typ grotu: |
|
| rozmiar grota: |
|
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
