wkrętak krótki do śrub płaskich 1,2x6x25mm Bahco [SB195.060.025]
-
Producent:
-
Kod producenta:SB195.060.025
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 223 pkt. |
Profesjonalny krótki wkrętak ręczny 1,2x6x25 mm do śrub prostych BAHCO SB195.060.025, przeznaczony do prac ciasnych i trudno dostępnych miejscach - długość całkowita wynosi jedynie 85 mm. Wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
Ergonomiczna dwukomponentowa rękojeść z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka ułatwiają szybki wybór potrzebnego do pracy narzędzia. Grot wkrętaka wykonany jest z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak krótki do śrub płaskich 1,2x6x25mm Bahco [SB195.060.025]:
- krótki wkrętak do śrub prostych przeznaczony do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264,
- wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
PARAMETRY TECHNICZNE KRÓTKIEGO WKRĘTAKA BAHCO [SB195.060.025]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar grota: 1,2 x 6 mm,
- długość grota: 25 mm,
- długość rękojeści: 33 mm,
- grubość rękojeści: 24,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 85 mm,
- waga: 44 g
| długość całkowita: | 85 mm |
| waga: | 44 g |
| długość części roboczej: | 25 mm |
| opakowanie: | zawieszka |
| EAN: | 7314150282241 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,2x6,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
