    SB195.060.025
22,34zł brutto
18,16zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 223 pkt.
Profesjonalny krótki wkrętak ręczny 1,2x6x25 mm do śrub prostych BAHCO SB195.060.025, przeznaczony do prac ciasnych i trudno dostępnych miejscach - długość całkowita wynosi jedynie 85 mm. Wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krótki do śrub płaskich 1,2x6x25mm Bahco [SB195.060.025]:
  • krótki wkrętak do śrub prostych przeznaczony do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni,
  • grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
  • czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
  • rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264,
  • wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
PARAMETRY TECHNICZNE KRÓTKIEGO WKRĘTAKA BAHCO [SB195.060.025]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 1,2 x 6 mm,
  • długość grota: 25 mm,
  • długość rękojeści: 33 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 85 mm,
  • waga: 44 g
długość całkowita: 85 mm
waga: 44 g
długość części roboczej: 25 mm
opakowanie: zawieszka
EAN: 7314150282241
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 1,2x6,0 mm