wkrętak do śrub z gniazdem płaskim, rozmiar 1.6x8.0x175mm EXPERT [E165138]
-
Producent:
-
Kod producenta:E165138
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 363 pkt. |
Profesjonalny wkrętak płaski, rozmiar 1.6x8.0x175mm EXPERT by FACOM E165138, z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią.
Grot wkrętaka wykonany ze stali chromowo-wanadowej okrągły, frezowany i chromowany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak do śrub z gniazdem płaskim, EXPERT by FACOM [E165138]:
- wkrętak z okrągłym trzpieniem do śrub z rowkiem rozmiar 1.6x8.0x175mm,
- wyposażony w ergonomiczny uchwyt z dwóch tworzyw zapewniający komfort i skuteczność,
- grot wykonany ze stali chromowo-wanadowej okrągły, frezowany, chromowany,
- posiada kolorowe oznaczenie gniazda: czerwony,
- końcówka piaskowana,
- wykonany wg norm ISO 2380-1, ISO 2380-2
parametry wkrętaka EXPERT by FACOM [E165138]:
- rozmiar grota (b x a): 1.6x8.0mm,
- długość trzpienia (klingi) (L2): 175mm,
- długość rękojeści: 116mm,
- długość całkowita (L1): 291mm,
- średnica rękojeści (d): 40mm,
- waga: 177g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 291 mm |
| waga: | 177 g |
| długość części roboczej: | 175 mm |
| EAN: | 3258951651384 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,6x8,0 mm |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
