wkrętak do śrub z gniazdem płaskim, rozmiar 1.2x6.5x150mm EXPERT [E165141]
-
Producent:
-
Kod producenta:E165141
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 275 pkt. |
Profesjonalny wkrętak płaski, rozmiar 1.2x6.5x150mm EXPERT by FACOM E165141, z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią.
Grot wkrętaka wykonany ze stali chromowo-wanadowej okrągły, frezowany i chromowany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak do śrub z gniazdem płaskim, EXPERT by FACOM [E165141]:
- wkrętak z okrągłym trzpieniem do śrub z rowkiem rozmiar 1.2x6.5x150mm,
- wyposażony w ergonomiczny uchwyt z dwóch tworzyw zapewniający komfort i skuteczność,
- grot wykonany ze stali chromowo-wanadowej okrągły, frezowany, chromowany,
- posiada kolorowe oznaczenie gniazda: czerwony,
- końcówka piaskowana,
- wykonany wg norm ISO 2380-1, ISO 2380-2
parametry wkrętaka EXPERT by FACOM [E165141]:
- rozmiar grota (b x a): 1.2x6.5mm,
- długość trzpienia (klingi) (L2): 150mm,
- długość rękojeści: 116mm,
- długość całkowita (L1): 266mm,
- średnica rękojeści (d): 40mm,
- waga: 123g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 266 mm |
| waga: | 123 g |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 3258951651414 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,2x6,5 mm |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
