wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ-2, z sześciokątnym zabierakiem, ERGO Bahco [BE-8829]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8829
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 622 pkt. |
Wkrętak ręczny krzyżowy do śrub typu Pozidriv PZ-2 firmy BAHCO model BE-8829, z serii narzędzi ze znakiem ERGO,
U nasady rękojeści znajduje się sześciokątny kołnierz umożliwiający zwiększenie przenoszonego momentu siły poprzez zastosowanie klucza.
Rękojeść trójskładnikowa wykonana z polipropylenu i plastycznego elastomeru zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką, zgodny z normą ISO8764/DIN5260.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ-2 ERGO Bahco [BE-8829]
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- 6-kątny trzpień i kołnierz umożliwia użycie przy dokręcaniu klucza w celu zwiększenia momentu siły
- wygodna, trzykomponentowa rękojeść zapewniająca pewny chwyt
- grot z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję
- ułatwiające identyfikację wkrętaka kolorowe oznaczenie na obu zaokrąglonych końcach rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
- zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260
parametry wkrętaka Bahco BE-8829
- typ grota: krzyżowy Pozidriv
- rozmiar grota: PZ2
- długość grota: 125 mm
- długość rękojeści: 122 mm
- grubość rękojeści: 36 mm
- długość całkowita wkrętaka: 247 mm
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 6 mm
- rozmiar zbieraka: 11 mm
- waga: 122 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 242 mm |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 7314153010940 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.125 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
