wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ-0 ERGO Bahco [BE-8800]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8800
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 374 pkt. |
Wkrętak ręczny krzyżowy wydłużany do śrub typu Pozidriv PZ-0 firmy BAHCO model BE-8800, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Rękojeść trójskładnikowa wykonana z polipropylenu i plastycznego elastomeru zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką, zgodny z normą ISO8764/DIN5260.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak krzyżowy do śrub Pozidriv PZ0 ERGO Bahco [BE-8800]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni
- zewnętrzna część rękojeści wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni, nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- trzpień jest wykonany z wysokiej jakości chromowanej stali stopowej, w całości hartowany, z czernioną końcówką
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
- zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260
parametry wkrętaka Bahco BE-8800
- typ grota: krzyżowy Pozidriv
- rozmiar grota: PZ0
- długość grota: 60 mm
- długość rękojeści: 122 mm
- grubość rękojeści: 20 mm
- długość całkowita wkrętaka: 182 mm
- waga: 30 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 182 mm |
| długość części roboczej: | 60 mm |
| EAN: | 7314150042012 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ0 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
