    B191.025.075
15,20zł brutto
12,36zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 152 pkt.
profesjonalny wkrętak ręczny 2,5 x 0,4 x 75mm do śrub płaskich firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B191.025.075]. Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak do śrub płaskich 2,5 x 0,4 x 75mm [B191.025.075] z serii BahcoFit firmy BAHCO cieszy się zasłużoną renomą, a najwyższej jakości grot i rękojeść sprawdzają się doskonale również w przemysłowych zastosowaniach.
parametry wkrętaka [B191.025.075]:
  • grubość końcówki grota:  0,4mm;
  • szerokość końcówki grota: 2,5mm;
  • długość grota 75mm;
  • długość rękojeści: 95mm;
  • grubość rękojeści: 24,5mm;
  • długość całkowita wkrętaka: 170mm