    B190.065.150
29,32zł brutto
23,84zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 293 pkt.
profesjonalny wkrętak ręczny 6,5 x 1,2 x 150mm do śrub płaskich firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B190.065.150]. Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak do śrub płaskich 6,5 x 1,2 x 150mm [B190.065.150] z serii BahcoFit firmy BAHCO cieszy się zasłużoną renomą, a najwyższej jakości grot i rękojeść sprawdzają się doskonale również w przemysłowych zastosowaniach.
parametry wkrętaka [B190.065.150]:
  • grubość końcówki grota:  1,2mm;
  • szerokość końcówki grota: 6,5mm;
  • długość grota 150mm;
  • długość rękojeści: 117mm;
  • grubość rękojeści: 34mm;
  • długość całkowita wkrętaka: 267mm