    B190.055.125
20,94zł brutto
17,02zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Średnia ocena: 1 5.0000 - oceń
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 209 pkt.
profesjonalny wkrętak ręczny 5,5 x 1,0 x 125mm do śrub płaskich firmy BAHCO z serii BAHCOFIT przeznaczonych do prac ślusarsko-warsztatowych [B190.055.125]. Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak do śrub płaskich 5,5 x 1,0 x 125mm [B190.055.125] z serii BahcoFit firmy BAHCO cieszy się zasłużoną renomą, a najwyższej jakości grot i rękojeść sprawdzają się doskonale również w przemysłowych zastosowaniach.
parametry wkrętaka [B190.055.125]:
  • grubość końcówki grota:  1,0mm;
  • szerokość końcówki grota: 5,5mm;
  • długość grota 125mm;
  • długość rękojeści: 105mm;
  • grubość rękojeści: 30mm;
  • długość całkowita wkrętaka: 230mm